icona kontaktuAdresa:Lidická 2240, Roztoky u Prahy 252-63
icona kontaktuTelefon/Mobil:+420 233 310 979, +420 725 084 040
Filtry K&N

Autoservis IMMOCAR Service

promo filtry K&N

Složení a struktura sportovního vzduchového filtru

Sportovní vzduchový filtr je tvořen skládanou bavlnou a ocelovou mřížkou. Bavlna zaručuje lepší propustnost nasávaného vzduchu (až o 40 %) a pomocí oleje, který je vyvinut výrobcem, filtruje jemný prach. Ocelová mřížka zachycuje větší nečistoty např. hmyz, listí, kamínky a udržuje tvar sportovního vzduchového filtru, dle normy DIN ISO 9001. Mřížka je spolu s bavlnou zalisována do gumy, která zabezpečuje utěsnění sání vozu. Filtrační schopnost je tímto totožná se sériovým filtrem od výrobce.

 

Výhody sportovního vzduchového filtru

KN Sportovní vzduchové filtry s extrémní životností - 400.000 až 1.000.000 km při nárůstu výkonu. Zvýšený výkon umožňuje citlivěji používat plynový pedál - sníží se spotřeba - úspora je několikanásobná - vyšší životnost motoru, odstranění nutnosti vyměňovat papírové filtry a nižší spotřeba paliva. Vzduchové filtry KN pro řešení kouřivosti dieselových motorů .

Taxi a nákladní doprava vykazuje nejrychlejší návratnost vzduchových filtrů - méně než 2 měsíce.

 

Rozdíl mezi vložkou a Kitem

Vložka - je již výrobcem přizpůsobená typu vozu, montáž spočívá pouze ve výměně stávajícího vzduchového filtru za filtr sportovní. Sportovní vzduchový filtr poskytuje nárůst výkonu o 3%. Interval údržby - 15.000 km. Filtry nutno předem objednat - dodací doba 7-10dní

Kit - nebo-li kónický filtr - je nabízen pouze na vybrané typy vozů, u kterých je z technického hlediska možné sportovní filtr namontovat zpravidla přímo na měřící jednotku množství nasávaného vzduchu. Tímto se odstraní turbulence nasávaného vzduchu a zkrátí se cesta sání. Sportovní vzduchové filtry poskytují nárůst výkonu dle typu a obsahu motoru o 5 až 7%.

Zaniká tak nepříjemná prodleva na akcelerátoru, vůz se lépe vytáčí do maximálních povolených otáček. Interval údržby - 20.000 km. Doba montáže - max. 30 minut.

© Copyright 2009 IMMOCAR serviceWeb realizoval AB solutions